טיפול בתדרים VFT – Vitafield Frequency Therapy

החיים על פני הגלובוס התפתחו תחת השפעתה של קרינה טבעית שעיקר מקורה הוא השמש ומעט מן האטמוספרה עצמה.
כל יצור חי מתפתח בתוך מערכת של אין סוף תדרים ושדות אלקטרו מגנטיים שמשפיעים עליו.

כל אורגניזם חי גם מייצר רמה מסויימת של קרינה. עובדות אלו אינן נלקחות בחשבון ברפואה הקונבנציונלית עד היום.

תדרים ושדות אלקטרומגנטים מסויימים שולטים בדנ”א, משנים את צורתם של חלבוני רנ”א ואת תפקודם, שולטים בבקרה על הגנים, חלוקת תאים ובניית רקמות בגוף, גדילה של תאי עצב ותפקודם…

על כן, כאשר נגרמת הפרעה לאותם תדרים ושדות אלקטרומגנטיים (כתוצאה מחשיפה לקרינה מזיקה, זיהום חיידקי או ויראלי, חשיפה לרעלים ומתכות כבדות, חוסרים תזונתיים ואורח חיים לקוי) לאורך זמן, הגוף יתחיל לפתח תסמינים ומחלות.

טכנולוגית הטיפול ב-VFT פותחה במטרה לזהות קיומן של הפרעות שכאלו ואת מקורן, ולאחר מכן לתקן אותן. 

הטכנולוגיה:

כל אורגניזם בריא מכיל שדות אלקטרומגנטיים אופייניים לו, שבדומה לטביעת אצבע, אינם זהים לשום אורגניזם אחר. תוך חשיפה תמידית להשפעות סביבתיות, הם מותאמים מחדש בכל רגע על-מנת לשמר את הסדר הפנימי ועל יכולת יצור האנרגיה.

הטיפול נעשה באמצעות טכנולוגיה, המבוססת על ביופיזיקה – ענף מדעי החוקר תופעות פיסיקליות ביצורים חיים, ומפעיל כלים מתחום הפיזיקה, המתמטיקה ומדעי המחשב לחקר מערכות ביולוגיות.

בשלב הראשון – מתבצע אבחון לשדה האנרגטי של הגוף ומדידת תגובת איברי הגוף לעירור חשמלי עדין באמצעות מכשיר GD (בעוצמה של אלפית הוולט ולכן לא מורגש). המדידה מציגה את האיברים שהגיבו באופן שסוטה מדפוס התגובה החשמלית התקין. סטיות אלו מצביעות על אפשרות לסטייה גם בתפקוד הביוכימי של אותם איברים.

בשלב השני – הרכבת תוכנית טיפול מומלצת על סמך המידע שנתקבל במדידה. הטיפול נעשה באמצעות חיבור באלקטרודות אל מוקד הבעיה בגוף, ומטרתו היא לתקן את הסטיות בדפוסי התגובה החשמלית שאותרו בבדיקה.

הן בזמן האבחון והן בזמן הטיפול ניתן להקשיב למוזיקה נעימה ואף לישון.

*אין לראות בטיפול או באבחון במכשיר GD כתחליף לאבחון וטיפול רפואי.

השאירו פרטים ואחזור אליכם עוד היום